GEZE

Posuvné automatické dveře GEZE Powerdrive

Společnost GEZE byla založena v roce 1863. V současné době je jedním z předních světových vývojářů a výrobců stavebního kování a v oblasti ovládání výplní otvorů. Jako například dveří, oken a nadsvětlíků. GEZE nabízí ucelenou řadu produktů, včetně automatických dveřních systémů, dveřní techniky, skleněných systémů, odvod kouře a tepla (RWA), bezpečnostní techniky i kování na okna a odvětrávání.

Produkty GEZE v sobě spojují praktickou funkčnost s atraktivním designem.

Zavírače dveří GEZE

jsou jedny z nejznámějších na světě. Ať už ve variantě s horním připevněním pro jednokřídlé dveře a dvoukřídlé dveře nebo s montáží do podlahy, jako v případě zemních zavíračů. Montáž zavíračů je velmi jednoduchá. Vyberte si zavírač dveří v našem eshopu.

Automatické dveře Geze

díky kombinaci elegantního vzhledu s nejmodernějšími technologiemi přinášejí na trh vysoký standard v bezpečnosti i komfortu. Automatické křídlové dveře se vyznačují jednoduchou montáží.  Mohou být montovány i dodatečně. Automatické posuvné dveře jsou moderní, prostorově úsporné a elegantní. Karuselové dveře jsou vhodné pro vstupní prostory pro velké a reprezentativní budovy. Rozdělení, funkčnost a popis automatických dveří naleznete zde.

Elegantní řešení vstupů v interiéru představuje ucelená řada kování pro posuvné dveře se snadnou manipulací

Systémy GEZE RWA a OL

GEZE nabízí různé varianty řešení pro vaše požadavky na otevírání a zavírání oken. Sortiment produktů je široký, obsahuje jak systémy otevíračů oken a nadsvětlíků ovladatelné manuálně, tak pohony pro otevírání střešních oken a nadsvětlíků, oken na fasádách různých rozměrů a tvarů. Pohony jsou vhodné jak pro denní větrání a ventilaci, tak pro rychlý odvod kouře a tepla přirozeným větráním v případě požáru.