Zavírače dveří

Rozdělení a použítí

Zavírače dveří GEZE vyniká čistým designem, snadnou montáží, intuitivním nastavením a německou kvalitou. Jednoduché rozdělení do kategorií podle použití a následný popis základních funkcí níže uvedených zavíračů slouží ke snadnému výběru zavírače GEZE pro daný typ dveří a jeho požadované použití. Vhodným výběrem dveřního zavírače zajistíte bezchybnou funkčnost. A budete tak s výrobky GEZE spokojeni dlouhá léta.

Dveřní zavírače GEZE se dělí v základu podle druhu montáže. Dále se zavírač dveří vybírá podle jeho síly a musí být zvolen na základě šířky dveřního křídla. Pak je třeba zohlednit stavební podmínky. Jako jsou výška a hmotnost dveří. Nutno také zohlednit místní podmínky, jako například vítr či komínový efekt. Na základě těchto faktů následně zvolit nejbližší vyšší sílu a velikost samozavírače GEZE.

Zavírače s horní montáží pro jednokřídlé dveře

Základní a nejoblíbenějsí jsou zavírače dveří GEZE s horní montáží na křídlo dveří. Dělí se na zavírače s lomeným ramenem (například TS 1000, TS 1500,  TS 2000 a TS 4000) a s kluznou lištou (TS 1500, TS 3000 a TS 5000). Ucelená řada zavíračů pokryje veškeré požadavky na montáž a požadovanou funkčnost. Samozavírače GEZE s horní montáží jsou vhodné pro lehké interiérové dveře, těžké vchodové dveře, protipožární a kouřotěsné dveře. Montáž je možná na křídlo dveří či na zárubeň.

Podrobnější popis funkcí a použití naleznete zde.

Zavírače s horní montáží pro dvoukřídlé dveře

Zavírače GEZE s horní montáží pro dvoukřídlé dveře zajišťují posloupné zavírání obou křídel dveří (například lištové zavírače řady GEZE TS 5000 a GEZE TS 3000 s ISM lištou). Při zavírání zůstává aktivní křídlo ve vyčkávací poloze dokud nedojde k uzavření pasivního křídla. Po té se uvolní aktivní křídlo, které se dovře. Systém posloupného zavírání je řešen mechanicky v kluzné liště ISM. Montáž zavíračů GEZE a ISM lišty probíhá bez nutnosti přestavby. Vhodné pro symetricky i asymetricky dělené dveře.

Podrobnější popis funkcí a použití naleznete zde.

Integrované zavírače Boxer

Integrované zavírače dveří GEZE Boxer (GEZE BOXER 2-4 a GEZE BOXER 3-6) se zabudovávají do dveřního křídla. Samozavírače si všimnete jen tehdy, jsou-li dveře v otevřeném stavu. Pak je vidět pouze rameno kluzné lišty. Zavírač GEZE Boxer je vhodný pro kyvné i dorazové dveře. I v zabudovaném stavu můžete nastavit všechny funkce zavírače jako zejména sílu a rychlost zavírání, hydraulický koncový doraz a hydraulické tlumení otevírání.

Podrobnější popis funkcí a použití naleznete zde.

Podlahové zavírače

Paleta podlahových zavíračů GEZE obsahuje celou škálu samozavíračů pro lehká i těžká dveřní křídla nebo požární a kouřotěsné dveře (například zemní zavírač GEZE TS 500 N, GEZE TS 500 N EN3, GEZE TS 500 NV). Podlahové zavírače neruší linii dveří a jsou tak vhodné do reprezentačních prostor, elegantních prodejen nebo hotelových lobby, kde se nejlépe vyjímají vysoké celoskleněné dveře. Zemní zavírač GEZE je vhodný pro kyvné dveře a i dveře s dorazem.

Podrobnější popis funkcí a použití naleznete zde.

Provádíme montáž, servis a prodej zavíračů dveří GEZE

Telecon servis spol. s r.o. je certifikovaná společnost pro montáž, servis a prodej prestižní německé značky kvalitních zavíračů dveří GEZE.

Mezi naše obchodní partnery patří pouze profesionální a spolehliví výrobci zavíračů dveří. Samozavírač GEZE se vyznačuje dokonalým a čistým designem. Ručíme za velmi snadnou montáž, intuitivní nastavení a jednoduchou obsluhu. Renomovaná německá značka GEZE je zárukou nejvyšší kvality. S výrobky GEZE budete spokojeni dlouhá léta. Spolupracujeme s těmi nejlepšími. Poskytujeme záruční i pozáruční servis. Naši technici jsou pravidelně proškolováni. Spolehněte se na nás.

Odborní zaměstnanci vám rádi a ochotně poradí. Ke všem zákazníkům přistupujeme individuálně. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru se dokonale orientujeme na českém i zahraničním trhu. Víme, jaké jsou aktuální trendy a známe nejmodernější design. Telecon servis spol. s r.o. doporučuje samozavírač GEZE.

Dle vaší nezávazné poptávky vám zašleme předběžnou nabídku a cenovou kalkulaci. Vždy navrhujeme optimální a efektivní řešení každé objednávky dle přání a potřeb zákazníků včetně zajištění bezpečnosti, dodržení všech předpisů, technických norem a zohlednění místních podmínek jako například vítr nebo komínový efekt. Na základě vyhodnocení všech faktorů vám doporučíme vhodný typ, nejbližší sílu a velikost zavírače dveří. Vyberte si z široké nabídky. Vhodnou volbou samozavírače zajistíte bezchybnou funkčnost vašich dveří.

Na našich webových stránkách jsou vám k dispozici návody na montáž, technické výkresy a katalogy.

Kvalitní zavírač dveří GEZE jedině od Telecon servis spol. s r.o.!