Automatické dveře

Společnost Telecon Servis zajišťuje kompletní servis pro automatické dveře GEZE od návrhu až po finální realizaci. Máme dlouholeté zkušenosti s montáží automatických dveří GEZE. Při naší práci používáme nejmodernějších postupů a technologií. Zkušený team pracovníků vám navrhne individuální řešení přesně podle vašich představ a požadavků. Následně zajistí plnou realizaci od zaměření, výběru vhodného druhu skla, montáže až po následný pravidelný servis.

Máte-li dotazy ohledně servisu, opravy či návrhu zcela nových automatických dveří GEZE, zavolejte nebo nám napište.

Motory pro křídlové automatické dveře

ECTURN

je extrémně tichý, elektromechanický  pohon otočných dveří, který splňuje požadavky bezbariérových staveb. Tím usnadňuje život především pohybově omezeným a slabším osobám. Maximální hmotnost křídla 125 kg, max. šířka křídla dveří 1100 mm.

Více informací o pohonu ECturn naleznete zde.

TSA 160

je elektrohydraulický pohon pro křídlové automatické dveře, který má konstrukční výšku 10 cm. Přístroj je v provedení tlačící s ramínkem, táhnoucí s vodící lištou. Je dimenzován pro šířky dveřních křídel do 1400 mm a do váhy dveřního křídla do 250 kg.

Více informací o pohonu TSA 160 naleznete zde.

Slimdrive EMD

je elektromechanický pohonný systém pro křídlové automatické dveře, který má stejně jako všechny další produkty řady Slimdrive konstrukční výšku 7 cm. Je dimenzován pro šířky dveřních křídel do 1400 mm o hmotnosti do 180 kg. Montáž na straně závěsů i na straně proti závěsům.
Tichý chod
je způsobený použitím bezhlučného stejnosměrného motoru s přímým přenosem síly na dveřní křídlo prostřednictvím ramínka, popř. vodící lišty.

Více informací o pohonu Slimdrive EMD naleznete zde.

POWERturn

je elektromechanický pohon pro otočné automatické dveře GEZE. Powerturn poskytuje vysokou funkční a designovou rozmanitost. Silný, výkonný pohon otvírá tiše a spolehlivě velké a těžké jednokřídlé a dvoukřídlé dveře s hmotnostmi křídla do 600 kg. Se svou 7 cm výškou se dá zabudovat do každého designu dveří. Díky funkci Smart swing je i manuální otvírání dveří velmi snadné. Tím je GEZE Powerturn vzorným příkladem pro univerzální design.

Více informací o pohonu Powerturn naleznete zde.

Automatické dveře posuvné a ostatní

Slimdrive SL NT

jedna z největších výhod pohonu GEZE Slimdrive je stavební výška pouhých 7 cm. Vysoce odolný stejnosměrný motor s velkým výkonem pohání téměř bezhlučnou konstrukci pojezdů. Slimdrive SL NT je vhodný pro jedno- i dvoukřídlé dveře. Křídlo je neseno v ose vozíků. Maximální váha křídla je 125 kg; otvírací šířka pro jednokřídlé dveře je 2000 mm, pro dvoukřídlé dveře 3000 mm. Možnost nastavení jiné otvírací šířky pro zimní a letní období. Průchozí výška do 3000 mm.

Více informací o automatických dveřích GEZE Slimdrive SL NT naleznete zde.

Slimdrive SLT

je pohon pro systémy teleskopických posuvných dveří. Používá se pro dvou- nebo čtyřkřídlé teleskopické posuvné dveře s prosklením 22mm izolačním sklem nebo bezrámovými skly (IGG) se skrytým rámečkovým kováním. Tento systém pohybuje vnitřními nebo vchodovými dveřmi s celkovou hmotností křídel do 4 x 80 kg, otvírací šířka je až 3600 mm.

Více informací o automatických dveřích GEZE Slimdrive SLT naleznete zde.

Powerdrive

je velmi výkonný pohon pro velké a těžké posuvné automatické dveře. Používá se pro jedno nebo dvoukřídlé dveře. Maximální váha křídla je 200 kg (systémová křídla max. 2 x 120 kg), otvírací šířka je 3000 mm; průchozí výška do 3000 mm.

Více informací o automatických dveřích GEZE Powerdrive naleznete zde.

ECdrive

je pohon vhodný pro jedno- nebo dvoukřídlé automatické dveře. Je to kvalitní pohon za velmi příznivou cenu. Díky jeho univerzálnosti se používá například v obchodních a sportovních centrech.  Maximální váha křídla je 120 kg; otvírací šířka je 3000 mm; průchozí výška do 3000 mm.

Více informací o automatických dveřích GEZE ECdrive naleznete zde.

Slimdrive SC-R

obloukové posuvné automatické dveře Slimdrive SC-R se nechají použít jednoduše všude – v napojení na beton, zdivo, ocel nebo sklo, jakož i ve fasádách s přiznanými nosnými prvky. Dveřní křídla a boční díly jsou rámovány jemnými VSG hliníkovými profily. Minimální poloměr je 1000 mm, šířka otevření max. 3000 mm, hmotnost dvou křídel do 2x 120 kg. Bezpečnost na únikových cestách je zde zajištěna bezporuchovým pohonem, který je technicky řešen jako provedení 2 propojených motorů. V případě poruchy nebo výpadku proudu se dveře automaticky otevřou.

TSA 325

karuselové dveře TSA 325 ve variantě manuelní, push and go nebo plně automatické mají štíhlé hliníkové profily se zaoblenými hranami v rozmezí 1800 mm až 3600 mm. Průchozí výška do 3000 mm (vyšší dle poptávky). Noční uzavření. Tři nebo čtyři křídla. Kompletní dodávka včetně podlahy a stropu.

Potřebujete poradit s výběrem automatických dveří?

Napište nám nebo zavolejte

Kontakt